darmowy hosting obrazków
<• PortalForumSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadProfilRejestracjaZaloguj/WylogujWiadomosci

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ZACHOWANIE KARYGODNE
Autor Wiadomość
kak00aga 
SZEF ANIOŁÓW

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2015-12-05, 20:39   ZACHOWANIE KARYGODNE

Witam wybory zatrzymane uniewazniam bo nigdy nie pozwole zeby klanem zarzadzał ktos kto robi takie rzeczy i psuje opinie dla KAK , KAKMARIOKUL mógłby zostac szefem gdyby nie ten incydent z klanem MK

aby odczytac prosze kliknac na link

http://www.ifotos.pl/zoba...r.jpg%5B/img%5D

SZEF KLANU NIE OBRAZA INNYCH

TEXT OD MK CIESZ SIE ZE NIE ZGŁOSIŁY NA POLICJE

vianne
Aga mi chodziło o to ze jakbysmy sie uparly to byśmy mogly zglosic zniesławienie na policji a na jego nieszczescie mam jego dane personalne wiec nie jest anonimowy

MARIO ZEBY BYŁO JASNE NIE ROBIE TEGO ZA TE NASZE NIBY KŁÓTNIE TAK TO NAZWE , ALE TEZ NIE POZWOLE SOBIE NA POMIATANIE I ROBIENIE ZE MNIE OFIARY --NIC NIE ROBI NIE ZROBIŁA-- NIE MYSLAŁAM TY MIAŁES TO ROBIC TO CO JA KIEDYS ROBIŁAM CHCIAŁAM ZEBYS UDOWODNIŁ MI ZE NADAJESZ SIE NA SZEFA KLANU I BYŁO OK ROBIŁES PROWADZIŁES , A ZE NIE ZROBIŁAM AKTUALIZACJI ZARZADU PYTAM PO CO? SKORO TRWAŁY WYBORY CO CHCIAŁES ZEBYM NAPISAŁA SZEF MARIO NA GÓRZE? MOZE I BYM NAPISAŁA , ALE W GŁOSOWANIU PADŁES NIC NIE PORADZE.
ZA TO ZAJSCIE Z KLANEM MK ZDEJMUJE CI ADMINA I DOSTAJESZ PIERWSZE I OSTATNIE OSTRZEZENIE TEGO NIE MOZE BYC W KAK NIGDY NIE BYŁO ZROZUM , A JAKO SZEF PSUJESZ OPINIE KLANOWI.

Ostatnio zmieniony przez kak00aga 2015-12-05, 21:53, w całości zmieniany 2 razy  

kakmariokul
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-06, 09:46   

prywatne opinie z gg spoko. Zreszta cieszy mnie to że w koncu mi zdjełaś tego admina. W sumie tez możesz mnie usunąć z klanu. Bo dobrze wiem że od dawna to chcesz teraz masz do tego powód cześć.
Ostatnio zmieniony przez kakmariokul 2015-12-06, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  

kak00aga 
SZEF ANIOŁÓW

Wysłany: 2015-12-06, 12:16   

Mariusz nic niechce tylko Ty tak sobie to tłumaczysz wiesz dobrze ze nie robie tego złosliwie , a co Ty myslisz to Twoja sprawa i przyrzekam ze nie zrobiłam tego złosliwie . Darowałam Ci NKK nic nie mówiłam tylko obserwowałam co zrobisz sam zabrałes sobie pkt za zachowanie nawet nie pisnełam jednego słowa no napisz czy cos mówiłam. Sam wiesz dobrze ze zle zrobiłes i co myslałes ze jak siedziałam cicho to bedzie ok? Szef klanu nie zachowuje sie jak prostak bo reprezentuje nie tylko siebie , ale cały klan i przegiołes z tymi ublizeniami to tez moja wina? nie obwiniaj mnie, nigdy złego słowa odemnie nie usłyszałes , a to ze sie kłócilismy to wiesz dobrze , ze za pare minut rozmawialismy normalnie i było ok.Nasze kłótnie to były tylko dla dobra klanu , nigdy nie ublizałam Ci i nigdy nie tyrałam na klanówkach jak to Ty nie raz zrobiłes udawałes szefa godziłam sie z tym, az kiedys nie wytrzymałam i napisałam co mysle uciekłes dlaqczego bo zrozumiałes ze to nie fer wobec mnie i nie taktowne zachowanie , chciałes pokazac swoja władze. Nie usuwam Cie z klanu bo wiem ze zasłuzyłes sobie na bycie w tym klanie jestem Ci wdzieczna duzo zrobiłes , ale zachowanie Twoje zmusiło mnie do tego kroku i załuje , ze mnie zawiodłes.

Ostatnio zmieniony przez kak00aga 2015-12-06, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

kakryszard3333 
SZEF ANIOŁÓW

Wysłany: 2015-12-06, 13:33   ZACHOWANIE KARYGODNE

MAM NADZIEJE ŻE NIE ROZPĘTAŁEM TEGO PRZEZ MOJE NIEDOPATRZENIE(NIE PRZYCZYTAŁEM DOKŁADNIE TERMINARZU NA GRUDZIEŃ I PUŚCIŁEM PARE KLANÓWEK NA DOMINO).AGA I MARIO MAM PROŚBĘ DOGADAJCIE SIĘ JAKOŚ.BEZ WASZEJ ZGODY KAK TRACI NA WARTOŚCI.

kak00aga 
SZEF ANIOŁÓW

Wysłany: 2015-12-06, 14:18   

Rysiu miedzy nami ja tak mysle ze jest wszystko ok , ale zachowanie Mariusza jest naganne jezeli czytałes screna to sam widziałes co było jak mozna ublizac , to tak robi klanowicz szef? ja niechce zadnej wojny z innymi klanami było spokojnie i niech tak bedzie dalej tego chce.

kakmariokul
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-06, 14:52   

z Tobą Aga jest ok. A czy my się kłocimy? hmm ja to bym nazwał sprzeczkami ale jak wolisz. Ale czy sprawy prywatne z gg mają znaczenie? Ja tą wiadomość pisdałem jako osoba prywatna. Na niczku klanowym staram się jak mogę być spokojnym nawet zaczołem blokować by nie dac się sprowokować. Moje sprawy prywatne takie z gg czy z niczków prywatnych to tylko moje sprawy i nie mam pojęcia po co klan mk miesza to cały klan. Ja mam na temat klanu mk prywatne zdanie które jak widac wyrażone zostało podczas wiadomości na gg. Rysiu Ty nic winien nie jesteś kazdemu się zdażyć może niedopatrzenie jakieś bo jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędu. a co do tego " szef mario na górze to nie o to chodzi tylko o moderatorów bo tam lista jest całkowicie nieaktualna i o nkk wszyscy zazwyczaj pisali do mnie zamiast do moderatorów"
Ostatnio zmieniony przez kakmariokul 2015-12-06, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  

kak00aga 
SZEF ANIOŁÓW

Wysłany: 2015-12-06, 16:59   

A co to za tłumaczenie wyzwałes tam kobiety matki i zony to tak mozna niewiedziałam , ze na gg mozna wyzywac kobiety ublizac ile sie da to nie jest tłumaczenie!!!!!!!!

obraził sie Twój kumpel napisał Ci ze ublizyłes jego żonie i tego nie wybaczy Ci wiec o co walczysz przyznaj sie ze żle zrobiłeś, a nie bronisz sie podnieś głowę do góry i przyznaj sie do błędu bądz facet z jajami bo te tłumaczenia są bez sensu
Cały klan MK teraz jest przeciwko nam i co wojna? przeciesz to Ty to zrobiłes nie cały klan KAK, dosc tych tłumaczen winny tylko sie tłumaczy na nkk prosiłam uspokój sie , ale nie pan i władca czepił sie MK i godzine walka , az pkt musieli pozabierac to tak robi przyszły szef klanu zenada.

kakmariokul
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-06, 17:03   

owszem napisałem to co napisałem dałem się sprowokować i nerwy mi puściły. Wcale się nie usprawiedliwiam.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty