darmowy hosting obrazków
<• PortalForumSzukajUżytkownicyGrupyStatystykiAlbumDownloadProfilRejestracjaZaloguj/WylogujWiadomosci

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ważne
Autor Wiadomość
kakmariokul
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-20, 12:46   ważne

To tak jest kilka spraw zacznę od:

1. Proszę was o kulturę czyli o witanie sie i dziękowanie czy gratulowanie na turniejach klanowych, grzeczne odpowiadanie. To co prezentujecie sobą prezentujecie tak klan.

2. Od 1 września będzie współpraca z klanem GK na pewno bedzie maraton remika wspólny w soboty o 21 i jakiś turniej jeszcze w niedziele sprawa zostanie dogadana w najblizsze dni. Wasze sugestie co do gry proszę na priv lub gg/

3. Proszę moderatorów gier o wpisywanie turnieji klanowych i swoich jak ktoś czegoś nie wie lub nie jest pewien proszę o kontakt ze mną.

4. Kolejna sprawa to przyjmowanie nowych klanowiczów, bez mojej wiedzy nie wolno nikomu pozwalać na założenie niczku klanowego!!!

5. Moderatorzy: Makao: kaktudro i kakoktawia Tysiac: kak00aga . kości: kak00perla, kaktess, chinczyk: kakzbyszek, kakassia remik: kak00ola, kakmariokul, domino: kakryszard, kakmariokul

Jak ktoś ma jakąś sprawe proszę do mnie

kak00aga 
SZEF ANIOŁÓW

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2015-08-30, 21:39   

UWAZAM PKT 5 ZA ZBYT ROZPISANY PO 2 MODERATORÓW ? CZY JEDEN I POMOCNIK BO TEGO TO NIE ROZUMIE KIEDY KTO MA ROBIC TURNIEJ MOZE TAK MODERATOR UZGODNI SOBIE POMOCNIKA I KONIEC TEMATU .
JA NA TYSIACU JUZ MAM ZAŁATWIONE I PROSZE W TYSIACA NIE INGEROWAC SAMA DAM RADE KAKANDZIA BEDZIE ZE MNA BO ONA GRA DOBRZE TYSIACA I SOBIE JA WYBRAŁAM TO TYLE!!!

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty